Ból w kolanie bez żadnego urazu u 20-latka

Witam, od 2012 r leczę syna i do dnia dzisiejszego nikt nie postawił trafnej diagnozy,jako 16 latek poczuł ból w kolanie(żadnego urazu nie było)i zaczęło sieod smarowania masciami,potem rtg(8razy),nmr(6 razy)i dwie "operacje"(forage nadkłykcia podanie prp,druga artroskopia - Shaving-synowektomia fałdów skrzydłowych,forage nasady blizszej piszczeli,nic to nie dało,odesłano mnie do reumatologa,który leczył pół roku syna depi medrol i pogorszył jego stan,wszystkie nowotwory,choroby zakazne brak

Szanowna Pani,
Czy została zastosowane terapia kwasem hialuronowym. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy i sugestie w kierunku zastrzyków z kwasu hialuronowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu