Ból w łokciu i mały guzek

witam.Mam dziwny bol w lokciu.juz pare miesiecy mnie tak boli,czasami bol jest taki jakby ktos oblal goraca woda.albo szczypanie,,,po wysilku jest spuchniety troche,i pojawia sie maly guzek.Nie wiem jak sobie poradzic z bolem.pozdrawiam,Syla..

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie proszę udać się do ortopedy. Bez badania lekarskiego, na podstawie samego opisu nie można nic tak naprawdę powiedzieć. Proszę udać się do lekarza, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań.