Ból w miejscu złamania nogi

Witam ok 4 lata temu złamałam kość strzałkową w prawej nodze. Ne było to złamanie otwarte ani z przemieszczeniem. Miałam gips przez 8 tyg. Było wszystko dobrze do pewnego momentu kiedy to tydzień temu potknęłam się i całym ciężarem stanęłam na tę nogę. Od tego momentu boli mnie w miejscu złamania oraz czuję mrowienie w stopie. Moje pytanie brzmi czy już tak będzie czy może udać się do lekarza żeby to sprawdził. Pozdrawiam

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Po 4 latach powinno dojść już do całkowitego zrostu poprzedniego złamania. Jeśli opisane przez Pana dolegliwości będą się nadal utrzymywały, polecam udać się do ortopedy celem dalszej diagnostyki.
z poważaniem
Michał Kurek