Kręcenie nogi wraz ze złamaniem z przemieszczeniem

Dzień dobry Przy skręceniu nogi podczas strzału(piłka nożna) złamaniu wraz z przemieszczeniem uległa kość strzałkowa na wysokości połowy golenia. Lekarz ortopeda bez nastawienia unieruchomił mi ją szyną gipsową, po czym nie zrobił zdjęcia czy kość jest dobrze ułożona ( czas szyny 10 dni - później opaska uciskowa) a złamanie jest dość spore. Czy istnieje możliwość, że krzywy zrost kości osłabi mój układ mięśniowy w nodze i uniemożliwi mi swobodne uprawianie sportu. Z poważaniem Robert S.

W chwili obecnej nie do przewidzenia. Można ją nastawić i zespolić ale generalnie ciężar ciala nie przenosi się przez strzałkę tylko przez piszczel. Co do przyszłości to wyrokowanie przez internet jest trudne.