Ból w mostku a chory żołądek

Witam! mam 25 lat i chciałabym się dowiedzieć czy pieczenie w tzw"dołku" promieniujące niekiedy w górę klatki piersiowej moze być od żołądka? Czasem trwa to nawet kilka godz. czasem aż zaczynam się martwić czy to nie zawał ale w tym wieku? W dodatku maiałam robione badanie serca i wszystko jest w porządku poza stwierdzoną tachykardią. Przyznam że jestem osobą dosyc nerwową, czy to może być właśnie na tle nerwowym?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Obydwa wytłumaczenia objawów są prawdopodobne. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.