Ból w odcinku piersiowym, najbardziej pomiędzy łopatkami

Moje dolegliwości z plecami zaczęły się w grudniu 2013 roku później kilka m-cy spokoju i ponownie ból w odcinku piersiowym, najbardziej pomiędzy łopatkami, gdy przycisnę po obu stronach kręgosłupa to czuję ból. Pracowałam jakies 10 godzin dziennie cały czas stojąc i się nie ruszając praktycznie nigdzie, lekko pochylona do przodu. Najbardziej ból jest dokuczliwy jak siedzę i leżę, gdy chodzę mniej go odczuwam. Gdy wezmę głęboki wdech to czuję ból ale nie zawsze. Nie wiem co robić.

Magdalena StusiĹska

W takim wypadku należy się skonsultować z lekarzem- zbada i określi przyczynę bólu i zleci odpowiednie postępowanie.