Ból w okolicach intymnych po współżyciu

dlaczego zawsze po współyciu mam ból w okolicach intymnych, który bardzo boli nawet przy oddawaniu moczu, jak temu zapobiec, wszyscy mówią mi, że należy powstrzymać się od współżycia, co nieustannie czynimy z mężem, ale co dalej????

Witam, na początku należy skonsultiwac sie z lekarzem ginekologiem, który Panią zbada. Jeśli wykluczone zostały już przyczyny medyczne należy zwrócić się do seksuologa. Unikanie wspólzycia nie jest metodą leczenia (chyba, że jest częścią terapii bądź przez pewien określony czas jest wymagane ze względu na przyjmowane leki). Pozdrawiam!