Ból w okolicach nerek u 31-latki

Witam.jestem kobietą mam 31 lat od lipca odczòwam bòl w okolicy nerek szczegòlnie z lewej strony.nefrolog stwierdził ze to zapalenie dròg moczowych,przepisał antybiotyk zapalenie ustapoło lecz bòl pozostał,skan nerek nic nie wykazał.boli mnie w lewym boku i z lewym podrzebrzu ,szczegòlnie gdy cały dzień chodze,nie pomaga nagrzewanie ,pomaga gdy ucisnę lub siedzę. mam wrażenie że opasa mnie obręcz,uciska.ból pojawia sie i znika od 5miesiecy.prosze o pmoc.komplet badań w normie.

Witam,
nie rozumiem do końca sformułowania "skan nerek".
Jeżeli nie zostało wykonane badanie USG jamy brzusznej - powinna Pani je zrobić, jeżeli zaś zostało zrobione i wyszło prawidłowe - powinno zostać wykonane badanie TK jamy brzusznej.
Pozdrawiam!