Ból w okolicach żołądka po spożyciu chili

Bol z tylu okolice zalatka po spozyciu 3 lyzeczek chili w tydzien temu bol jest slaby nasila sie po jedzeniudo sie to wyleczyc domowymi sposobami isc z tym do lekarza czy samo przejdzie

Dzień dobry,

Chili to przyprawa, której nie można jeść w takiej ilości.
Doszło do stanu zapalnego błony śluzowej przewodu pokarmowego.
Przede wszystkim konieczna jet ścisła dieta kleikowa - kaszki kukurydziane, mleczno - ryżowe dedykowane dzieciom,
potem wprowadza się dietę łatwostrawną.

Od teraz proszę pić napary z lnu - około 3-4 szklanki w ciągu dnia.
Można także skonsultować się z lekarzem.