Ból w pachwinie podczas wyciskania ciężarów nogami

Podczas wyciskania nogami ciężaru poczułem ból w prawej pachwinie pierwsze dwa tygodnie ciężko było wstać z łóżka ból promieniował na całe prawe udo minęły trzy tygodnie ból prawie ustąpił lecz w czasie wykonywania ćwiczeń brzucha i kichnięciu występuje lekki ból w prawej części podbrzusza jaka to dolegliwość czy mogę ćwiczyć na siłowni , i bieżni proszę o diagnozę i radę .Dziękuje.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować obecność przepukliny pachwinowej. Proponuję zgłosić się do poradni chirurgicznej i nie ćwiczyć do czasu postawienia ostatecznej diagnozy.