Ból w podbrzuszu i piersiach oraz wydzielina z pochwy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, ostatnia miesiączkę miałam 22-28 sierpień a 31/1 doszło do stosunku z prezerwatywa która lekko się zsunela po czym partner użył nowej, nie było wytrysku w środku. Był to mój pierwszy stosunek. Mam duże ilości wydzieliny wodnistej białej lub podobnej do tej w dni płodne lecz kremowej. Wczoraj zauważyłam domieszki krwi. Mój cykl to 25-31 dni a okres 7. Czuje delikatny ból w podbrzuszu i piersiach. Ostatnio dużo stresu w tym przeprowadzka za granicę. Jaka może być szansa zajścia w ciążę ?

Jeśli podaje Pani cykle nawet co 25 dni to szansa na ciążę jest (w sumie b.niewielka jest prawie zawsze) Przy 25 dniiwoym cyklu owulacji można się spodziewać już ok. 11 dnia cyklu, czyli 1 września. Warto zacząć rozważania od testu ciążowego. Jeśli wyjdzie negatywny to szybko się Pani uspokoi.