Ból w podbrzuszu oraz w dole pleców w 6. tygodniu ciąży

Witam. Proszę o pomoc. Obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży. Pierwszą wizytę u ginekologa mam za kilka dni. Martwię się, gdyż odczuwam dziwny ból w podbrzuszu oraz w dole pleców. Bóle te są do zniesienia. Nie mam żadnego krwawienia i plamienia. Czy dolegliwości te na początku ciąży mogą świadczyć o czymś poważnym? Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedziec. proszę udac się do lekarza ginekologa.