Ból z prawej strony podbrzusza promieniujący do jądra a powiększony gruczoł krokowy
Witam. Chciałbym prosić o poradę dotyczącą mojego stanu zdrowia. Od kilku tygodni boli mnie z prawej strony podbrzusza,ból promieniuje również do prawego jądra,przy czym drętwieje mi także prawa noga. Byłem na usg,które wykazało powiększony gruczoł krokowy i osłabienie scianek przepuklinowych(coś takiego) Proszę o poradę,bo już sam nie wiem,czy to coś z jądrami,przepukliną,czy może z nerkami? Lekarze nic nie stwierdzają,a ból się utrzymuje. Dziękuję za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jedynie na podstawie opisu, bez możliwości badania i oceny USG nie jestem w stanie stwierdzić, która z przypadłości jest powodem Pańskich dolegliwości.