Ból zęba po rozwierceniu

Mam mieć leczenie kanałowe.Bylam u dentysty i wywiercil dziurkę i nie zaleczyl ani nie zatruł. Kazał przyjść i wtedy będzie kontynuacja leczenia kanałowego. Gdy przegryzam boli mnie ząb. Za jaki czas mam pójść by zaleczyc tego zęba?

Witam!
Nie wiem,z jakiego powodu ząb został rozwiercony,ale skoro dentysta tak zrobił,to powinien od razu wyznaczyć nastepny ,i to raczej bliski, termin wizyty... Jesli tak nie jest,prosze umówić sie na wizytę jak najszybciej!!!
Pozdrawiam.