Ból żuchwy i zgrubienie na dziąśle

Od ponad roku dokucza mi bol zuchwy. Zrodlem bolu jest zab, boli przy ugryzienu, podraznieniu nicia dentystyczna. Po podraznieniu bol jest silny i promieniujacy do gardla i na szczeke. Pod 6 wyczuwam male zgrubienie, ktore jest bolesne.Leki malo pomagaja. Stwierdzono neuralgie, gdyz przyczyny stomatologiczne zostaly wykluczone. Ja ciagle mam watpliwosci co do tej diagnozy. Bol nie ma charakteru napadowego, gdy zab lub dziaslo zostana podraznione boli bez przerwy i coraz bardziej. Prosze o pomoc.

Witam,
Bez zdjec rentgenowskich:pantomograficznego i zebowego niewiele mozna powiedziec. Podstawa natomiast jest badanie, ktorego nie da sie niestety w taki sposob przeprowadzic-czyli przez internet. Proponuje poradzic sie innych lekarzy. Moze tez neurologa., zeby potwierdzil lub wykluczyl diagnoze.
Mam nadzieje, ze uda sie Pani znalezc lekarza, ktory pomoze Pani znalezc przyczyne i przyniesc ulge.
Pozdrawiam Aleksandra Bąk