Bolące krwiaki pod lewym okiem

Witam, maam pytanie zwiazane z pojawieniem sie bolacego krwiaka pod lewym okiem bez przyczyyn uderzenia . chcialem dodac iz mam grype i bardzo zaatakowana lewa strone zatok(ciagle wydzielanie krwi) w dodatku mam posutego zebaa po lewej stronie ktory boli prawie codziiennie. Prosze udzielic mi odpowiedzi co to moze byc. Z gory dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.