Bóle brzucha, brak apetytu, gorączka

Dziewczynka 4 lata, ból brzucha, od jakichś 10 godzin, z tego co zauważyłem po prawej stronie nad biodrem(tam się trzyma), regularny bardzo co 25-30 min, ból sam w sobie trwa jakieś 10-15 sekund i przechodzi całkowicie, żadnych innych objawów (gorączki nudności itp), dotyk w tym miejscu nie powoduje bólu. Jedzenie ograniczamy do minimum, ale apetytu nie straciła. Dajemy jej teraz tylko wodę. Dziecko teraz śpi i nawet budzi się przez sen. Lecieć na SOR czy przeczekać dzień i do doktorka iść potem

Piotr Pilarski

Najlepiej udać się do pediatry. Charakter bólu sugeruje przyczynę czynnościową.

Pozdrawiam.