Bóle brzucha, drgawki i uczucie zimna przy prawidłowej temperaturze u 10-letniej dziewczynki

Dziewczynka lat 10, dostaje bóle brzucha, drgawki, uczucie zimna, a temperaturę ma prawidłową 36,6 po kilku minutach drgawki ustępują, ból brzucha również, taki stan miała już 3 razy , pierwszy raz około miesiąca temu, teraz 2 razy po tygodniu, Po pierwszym takim przypadku zrobiliśmy , morfologie krwi wyszła idealnie , tylko TSH 6 ponad normę, miała robione również USG też wszystko OK, lekarz stwierdził iż z tym TSH można pozostać,

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza endokrynologa dziecięcego. Nie za bardzo rozumiem jaki poziom jest tsh. Jeżeli jest podwyższony należy jeszcze oznaczyć ft3 i ft4.