Bóle brzucha i ciągłe wzdęcia po poronieniu

Kobieta lat 25 . 3 miesiące temu poronilam w 6 tgc . Przytym dostalam infekcj .Od tego czasu miałam już 2 miesiączki. Ostania miesiaczka opóźnia się już 14 dni mam bole brzucha i ciągle wzdecia . Wizytę mam dopiero za 2 tyg trochę się martwię. Oczywiście wykluczam następna ciążę pozniewaz używałam zabezpieczeń z mężem dla pewności zrobiłam 2 testy ciążowe ale wyszły negatywnie . Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka, prozę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.