Bóle brzucha i głowy po szczepieniu

Witam mam pytanie. Moje dziecko (5 lat) dostało szczepienie które obowiązuje w tym wieku. Teoretycznie jest wszystko w porządku. Ale martwi mnie silny ból głowy i brzuszka który towarzyszy od około dwóch godzin. Czy to jest normalne? Po wcześniejszych szczepieniach występowała gorączka ale nie bóle głowy i brzuszka proszę o odpowiedź. dziękuje z góry

Lek. Marta Gryszkiewicz

Szczepienie przeciwko czemu to było? Proszę podać nazwę szczepionki - ma ją Pani w książeczce zdrowia dziecka obok daty szczepienia.