Bóle brzucha i luźne stolce a świąd odbytu
Od Mój problem mam cały czas bóle brzucha i naprzemiennie luźne stolce miałem robione gastroskopie kolonoskopie i rezonans magnetyczny wszystko jest ok ale ja dalej mam bóle swędzi mnie odbyt piecze i jak mam gdzieś wyjść to w głowie a jak narobie czasami a nawet często często oddaje tez mocz dostałem wyniki badań dzisiaj moczu bo oddaje tez często mocz wykryto na 100000/ml heliobacter serratia citrobacter i morganella morgani czy te bakterie mogły to wywołać często oddaje tez stolce

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Obecność wymienionych przez Pana bakterii może powodować zaburzenia i dolegliwości związane z oddawaniem moczu i świąd odbytu. Raczej nie powinny one być przyczyną luźnych stolców. Sugeruję kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania i ocenie badań dodatkowych będzie miał większą szansę ustalenia przyczyny pańskich problemów zdrowotnych.