Bóle brzucha i luźne stolce a świąd odbytu

Od Mój problem mam cały czas bóle brzucha i naprzemiennie luźne stolce miałem robione gastroskopie kolonoskopie i rezonans magnetyczny wszystko jest ok ale ja dalej mam bóle swędzi mnie odbyt piecze i jak mam gdzieś wyjść to w głowie a jak narobie czasami a nawet często często oddaje tez mocz dostałem wyniki badań dzisiaj moczu bo oddaje tez często mocz wykryto na 100000/ml heliobacter serratia citrobacter i morganella morgani czy te bakterie mogły to wywołać często oddaje tez stolce

Aleksander Ropielewski

Obecność wymienionych przez Pana bakterii może powodować zaburzenia i dolegliwości związane z oddawaniem moczu i świąd odbytu. Raczej nie powinny one być przyczyną luźnych stolców. Sugeruję kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania i ocenie badań dodatkowych będzie miał większą szansę ustalenia przyczyny pańskich problemów zdrowotnych.