Bóle brzucha i senność podczas zmęczenia

Witam, mam 20 lat od dawna mam dziwne bóle brzucha, które pojawiają się kiedy jest mi zimno, i jestem zmeczona, szczególnie wieczorem w nocy i rano, boli mnie po dwóch stronach na wysokosci nerek, ból przechodzi do pleców, nasila się przy głebokim wdechu, pomaga mi wtedy głównie ciepły okład. Ból pojawia się raz na jakiś czas, ale zawsze towarzyszy mu zimno i senność,chcę więc dowiedzieć się co to może być? Czy to zwyczajne zmęczenie organizmu, czy wyziębienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruje wykonać podstawowe badania: morfologia, glukoza, badanie ogólne moczu, TSH, usg jamy brzusznej. Konieczne jest badanie lekarskie oraz dokładnie zebrany wywiad.
Pozdrawiam