Co oznacza kłucie pod żebrem?

Witam. Od tygodnia odczuwam kłujący ból pod prawym żebrem. Ból w momencie wdechu. Podczas leżenia ból się nasila - jakby nacisk, możliwe spanie wyłącznie na lewym boku. Wyniki badań - próby wątrobowe - idealne. Byłam przeziębiona, męczyło mnie prawie miesiąc. Niekiedy jeszcze pojawia się kaszel - wtedy ból też się nasila. Dziś pierwszy raz poczułam jakby pulsujący ból w tym miejscu. Jak dotykam żebra - prawa boczna strona, odczuwam ból. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznawizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Czy było usg jamy brzusznej ?