Suchy kaszel i ból pod żebrem

Witam, od ok. 2 tygodni męczy mnie suchy kaszel, innych objawów przeziębienia nie mam. Wczoraj podczas leżenia na lewym boku i kaszlniecia poczułem silny ból u podstawy żeber po lewej stronie uczucie jakby coś oderwało mi się od reszty ciała. Teraz za każdym razem kiedy kaszle odczuwam silny ból w tym miejscu. Co to może być? Wiem,że muszę iść do lekarza, ale proszę o jakąś odpowiedź. Jestem mężczyzną w wieku 40 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.