Bóle brzucha z bólami w okolicach żeber do bólu w klatce piersiowej

co oznaczają wyniki badań cholesterol całkowity 6,77 mmol/l norma (3-5) cholesterol HDL 0,85 mmol/l norma (1) triglicerydy 4,60 mmol/l norma (1,7) chlesterol LDL nie wylicza się wzór Friedewalda do wyliczania cholesterolu LDL stosuje się do wartości triglicerydów 4,5 mmol/l CEA 8,51 ng/ml norma(0-4,3) mam torbiel trzustki 7mm ,złogi miażdżycowe 4 mm w aorcie brzusznej ,codzienne bóle brzucha z bólami w okolicach żeber do bólu w klatce piersiowej .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego. Powyższe wyniki wymagają włączenia odpowiedniego leczenia lub odpowiedniej modyfikacji dotychczasowego leczenia.