Bóle gardła i uszu, wrażenie wygrzania uszu

Dzień dobry. Niestety nadal mam dolegliwości typu bóle gardła i jakby uszu, mam wrażenie, ze okolice uszu potrzebują wygrzania. Jak to zrobić? Tsh badałam 2 lata temu. Było w normie. Ft3, Ft4 również. Parathormon był podwyższony i w badaniu moczu wyszło, że jest obecny wapń. Jesli chodzi o bakteriomocz, to niestety mam dolegliwości. Pieczenie przy oddawaniu moczu. Miałam robiony posiew i brałam właściwy antybiotyk. Niestety przez tydz jest ulga i dalej wraca. Brałam w grudniu ismigen na migdałki

Przy chorobach nerek przeciwwskazane są szczepionki typu Ismigen. Były robione przed Ismigenem wymazy z migdałków? Może te migdałki to cały problem? Może usuń je żeby nie było za późno? Gdzie mieszkasz?!