Bóle głowy, kłucie w klatce piersiowej, problemy z żołądkiem, pulsowanie ciała i swędzenie skóry

mam nastepujace objawy:bole głowy o charakterze usisku lub takiego uczucia jakby miałbym tam wode i ona sie tam nie miesciła , kłucia w klatce piersiwej, czeste problemy z zoładkiem,pulsowanie w roznych czescisch ciała i swedzenie, mam słabe nogi mam uczucie ze moje misnie ie daja rady isc dalej ze zaraz upadne, pojedyncze mocniejsze uderzenia serca i uczucie chwytania nad lewa piersia pojedyncze szarpniecia ciała,ciagle mi sie wydaje ze umieram,lekarz mowi zew moim wieku tak sie zdarza

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz wykonania badan dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ spektrum objawów jest bardzo szerokie, a jednocześnie mało specyficzne. Sugeruję kontakt z lekarzem.