Nudności, zawroty głowy, kłucia w klatce piersiowej i omdlenia

Nie daje juz sobie rady to cos trzyma mnie juz od 3dni.Nudnosci,zawroty głowy,uderzenia goraca i zimna,czeste oddawanie moczu,lęk,kłucia w klatce piersiowej ,dusznosci,uczucie omdlenia,nie moge jesc.Pojawia sie to co jakis czas ale teraz coraz częsciej,nie moge normalnie funkcjonowac i czuje sie jak bym umierała czasami brak mi tchu.Jestem za granica nie znam dobrze jezyka boje sie ze lekarze by mi nie pomogli. W polsce zawsze podziałalo relanium domiesniowo.Co to, pomozcie,nie daje rady juz:(
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Objawy o których Pani pisze nasuwają podejrzenie zaburzeń lękowych. Niekiedy nazywane bywają również nerwicą. Proszę spróbować zastosować znane Pani techniki relaksacyjne i unikać nadmiernej ekspozycji na stres. Może się też Pani wspomóc naparami z melisy i ziołowymi tabletkami uspokajającymi. Oczywiście wskazana jest również wizyta u lekarza.