Bóle głowy po prawej stronie skroni

Witam. Mam 21 lat. Od dwóch dni mam bóle głowy. Nie trwają one jednak cały czas. Są one sporadyczne i ostre. W postaci ukłuć. Umiejscawiają się po prawej stronie w okolicach stroni. Nie pomagają żadne tabletki przeciwbólowe. Zauważyłam nawet drętwienie twarzy w tym miejscu. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy występują jakieś inne objawy? nadwrażliwość na światło? dźwięki? łzawienie oczy? wyciek z nosa? co wywołuje ból? jak długo trwa? Radzę udać się do lekarza, który po zebraniu dokładnego wywiadu oraz badaniu zasugeruje odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam