Bóle głowy z lewej strony nad uchem

Witam nazywam się Aleksandra mam pewien problem i proszę o radę. w poniedziałek pod wieczór zaczeła mnie boleć głowa z lewej strony nad uchem (ból był krótki i lekki) po nim zrobiło mi się gorąco w głowie (i tak mnie lekko bolała co jakiś czas i było gorąco,aż do wieczora ), we wtorek po ok 16;00 sytuacja się powtórzyła (pare razy mnie zabolała głowa i było mi gorąco ) w środe z kolei w godzinach po 17:00 mam nudności (te bóle głowy były lekkie i krótkie ) co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu objawów może być wiele. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność o dalszym postępowaniu diagnostycznym.