Dudnienie w uchu i ból głowy

Witam chciałabym się dowiedzieć co prawdopodobnie dzieje się ze mną. Od kilku dni mam straszne dudnienie w lewym uchu do tego lekki, ale ciągły ból głowy. Od dzisiaj doszły nudności i stan podgorączkowy do 38.4st C i ogólne osłabienie organizmu- mam wrażenie, że jak stoję to za chwilę zemdleję. Raczej niczym się nie zatrułam, na słońcu długo nie byłam. W ciąży na pewno nie jestem. Proszę o odpowiedź :)

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakaś infekcja. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie postępowanie.