Pisk w uchu i osłabienie

Witam. Od jakiegoś czasu mam pisk w uchu po którym robi mi się słabo na chwilę, miękkie nogi i osłabienie bez znaczenia czy siedzę czy stoję. Czuję jakbym miał coś głęboko w uszach.Uszy nie bolą. Podczas wpatrywania się w litery kręci mi się w głowie. Z badań morfologia ok cukier ok TSH leciutko zawyżone.Ciśnienie 120/80. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.