Pisk w uszach a problemy z błędnikiem

Pisk w uszach, na przemian w lewym i prawym, oraz problemy z równowagą. Z badań : TK głowy, Morfologia, DDimery,potas,sód, MR Głowy, RTG kręgosłupa szyjnego.Neurolog:Próba romberga ujemna, dotykanie nosa z zamkniętymi oczami ok. Laryngolog zajrzał do uszu też ok.Okulista ok. A jak piszczało tak piszczy i do tego podczas stania/chodzenia chwieje mnie na boki(mam takie wrażenie). Gdzie szukać problemu? czy problem z błednikiem (choroba meniera) wyszła by przy MR głowy? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udac się do lekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.