Osłabienie, zmęczenie, ucisk po bokach głowy i nudności po wysiłku fizycznym na słońcu

Po wysiłku fizycznym w słońcu z nawilżonym wodą okryciem na głowie poczułem osłabienie, zmęczenie, ucisk po bokach głowy, nudności. Objawy utrzymują się 3 dzień. Lekarz powiedział, że z oponami nic się nie dzieje. Jaka może być przyczyna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zbyt długim przebywaniem na słońcu oraz przemęczeniem. Jeśli lekarz nie widzi powodu do niepokoju to należy zaufać jego opinii.