Bóle górnej części brzucha pod piersią

Witam od paru dni pobolewa mnie górna lewa cześć brzucha pod piersia. Tez mam problem bo jak się klade zaczynają bolec mnie mięśnie zwlasza u nog promoeniujac do prawego posladka wczesniej miałam silne bóle prawego posladka. Bywa tez ze jak usiade to nie mogę się podnieść tak boli mnie dolna cześć pleców i co najgorsze mam krwawienie z odbytu. Proszę o ODP co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badanie nie można nic więcej powiedzieć.