Bóle i uporczywa częstotliwość oddawania kału

witam mam na imnie agnieska muj problem jest ze odaje kal kal co dzenie gdy mam bule jest to do 12 razy dzenie jesli nemam jest to okolo 5 razy dzenie co jakis czas mam tes silne bule w okolicy bzuha nizej biorw w tedy ketonal i cos inegi psecziwbulewogo puscza ,mnie ten bul

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Aby móc zastosować odpowiednie leczenie najpierw należy wykonać badanie. Być może będzie konieczność wykonania dodatkowych badań/ konsultacji bardziej specjalistycznych.