Bóle i zawroty głowy, mdłości oraz wymioty - co może być przyczyną?

Mam bardzo często bóle i zawroty głowy.Towarzyszą temu mdłości i wymioty .Rezonans magnetyczny{trzykrotny] wykazał zmiany naczyniopochodne oraz TK z cechami niedostateczności krążenia mózgowego.Trafiam na neurologię i po kilku dniach kuracji wychodzę, Co naprawdę się dzieję?

Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen. Wszystko zależy od przypadku konkretnego; od Pacjentki; wywiadu, objawów, wyników badań...
Pozdrawiam