Bóle jajników oraz skurcze brzucha przy stosowaniu tabletek Limetic

Mam pytanie w kwestii antykoncepcji. 6 miesięcy temu urodziłam dziecko około miesiąca temu byłam na wizycie u ginekologa , który przepisał mi Limetic. Czekałam do miesiączki i wzięłam pierwszą tabletkę w ten dzień. Teraz mija 10 dzień brania regularnie tabletek a odczuwam ból jajników oraz skurcze brzucha. Podobne objawy miałam jak zaszłam w ciążę. Współżyję ze swoim partnerem od brania tabletek bez żadnych innych zabezpieczeń ponieważ jeśli biorę tabletki to jestem chroniona. a wiec z kąd ból ?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie. Może to być objaw ciąży lub efekt uboczny stosowania leku, jak też wynikać z przyczyn nie ginekologicznych.