Skurcze brzucha przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej

Witam! Mam pytanie w kwestii antykoncepcji. 6 miesięcy temu urodziłam dziecko miesiąc temu byłam na wizycie u ginekologa który przepisał mi Limetic. Czekałam na pierwszy dzień krwawienia o wzięłam pierwszą tabletkę teraz mija 10 dzień brania oczywiście regularnie a boli mnie brzuch dokładnie mam skurcze. Takie same miałam jak zaszłam w ciążę. Czy po przez branie tabletek mogą być takie skurcze?

Renata GrzechociĹska

Jeżeli do tej pory nie występowały należy sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Sugeruję udać się do ginekologa.