Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Upławy a rozpoczęcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Dzień dobry, mam 21 lat i rozpoczynam branie antykoncepcji hormonalnej. Z początkiem brania tabletek oczywiście czekałam do pierwszego dnia okresu. 2 dni przed krwawieniem pojawiły się lekkie ślady na mojej bieliźnie, jakby upławy, zignorowałam je i czekałam do rozpoczęcia krwawienia, gdy ono nastąpiło, wzięłam pierwszą tabletkę. Tylko ten "okres" pojawił mi się 5 dni przed terminem i na dodatek był bardzo skąpy i trwał zawrotne 2 dni. Czy powinnam dalej kontynuować branie tabletek? Pozdrawiam
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Jak stosować prezerwatywy?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy