Rozpoczęcie blistru tabletek

Szanowni Państwo, brałam przez długi czas yasminelle. Musiałam jednak przerwać na dwa miesiące. Z przyzwyczajenia (i wrodzonej głupoty), że co dzień ok. 21 biorę lek, rozpoczęłam pierwszy blister po tej przerwie (miesiączkę dostanę za ok. 4 dni, a więc ZA SZYBKO przyjęłam pierwszą tabletkę. Czy kontynuować przyjmowanie czy też przerwać i poczekać na rozpoczęcie miesiączki, a tym samym, pierwszy blister zostanie pomniejszony o jedną tabletkę. Bardzo proszę o pomoc i z góry BARDZO dziękuję...

Proponuje odczekać do miesiączki i włączenie leków już po rozpoczęciu krwawienia.