Bóle jajników przy stosunku

Mam problem, 19.02 zaczal pobolewac mnie tak jakby lewy jajnik to znaczy w tym miejscu, bolalo przy stosunku ktory odbyl sie popoludniu i po, do wieczora bol byl delikatny ale dawal o sobie znac.. wczoraj rano nic nie bolalo ale od popoludnia bol byl nieznosny, dzisiaj od rana kreci mi sie w glowie ale bolu nie ma narazir.. czy powinnam sie martwic? Dzisiaj jest moj drugi dzien plodny..

Lek. Katarzyna Szymczak

Ból jajnika może byc zwiazany z owulacją, jeśli objawy nie ustąpią w krótkim czasiel ub się nasilą, wystapi gorączka, krwawienie radzę skonsultować się z gienologiem.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.