Bóle klatki piersiowej, pleców, karku i kręgoslupa

Witam serdecznie.Mam takie pytanie,iz od 3 tyg.boli mnie i klatka piersiowa i teraz przeszlo to na plecy,kark i kregoslup.Dodatkowo ,jest rowniez bol gardla,jak polykam sline to odczuwam to najbardziej.Mialem robione wszystkie badania RTG klatki,badane serce,krew,mocz,bylem u ortopedy i z 7 razy u innych lekarzy.I oni twierdza ze mam pospinane miesnie i dlatego mam te bolescie .Byl okres ze nie bolalo mnie 4dni podczas tych 3tygodni,bol sam ustal na te 4dni.jak to sie dzieje ?prosze o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli wszystkie badania obrazowe nie wskazały odchyleń, diagnoza postawiona przez lekarzy jest bardzo prawdopodobna. Warto spróbować rehabilitacji, w celu rozluźnienia mięśni.
Pozdrawiam