Bóle, kłucia w podbrzuszu i długotrwały okres

Witam, mam 23 lata i dwoje dzieci w wieku 2 i 3 latka. Ponad dwa lata temu założyłam zwykłą spiralkę niehormonalną i nie wiem dlaczego od niedawna mój okres trwa ponad dwa tygodnie i przy tym mam bóle w podbrzuszu. Czy to może być wina spiralki? Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję, pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe podbrzusza oraz przedłużające się krwawienia mogą świadczyć o stanie zapalnym przydatków. W takim przypadku stosuje się leczenie antybiotykami.
Powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do ginekologa. Dzięki temu możliwe będzie postawienie właściwego leczenia oraz włączenie odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam