Bóle kolana po uderzeniu

Witam. Parę lat temu córka uderzyła mnie w bok kolana od strony zewnętrznej. Ono nie spuchło ani nie było siniaka. Używałam maści przeciwbólowych a miejsce uderzenia było czerwone. Chodziłam na rehabilitację jakiś czas było ok. Ale po pół roku ból powrócił. 3 tygodnie temu podczas kucania poczułam ból tak jakby kość wyskoczyła a jak wstałam z wielkim trudem to jakby wskoczyła powrotem. Od tamtego czasu kolano boli i podczas masowania jest czerwone. Co mi może dolegać ? Agata z Radomia

Dzień dobry,

Ciężko po samym Pani opisie postawić diagnozę. Konieczne jest badanie ortopedyczne i zapewne dodatkowe badania obrazowe, które pomogą w rozpoznaniu problemu. Do momentu wizyty u lekarza może Pani stosować kinesiotaping jako terapię przeciwbólową oraz zimne okłady.

Pozdrawiam serdecznie.