Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle kończyn u 22-latki

Mam 21 lat, jestem osobą przeciętnie aktywną. Od paru lat, co miesiąc, czasem częściej nadchodzą mnie bóle... Niestety nie umiem do końca ich sprecyzować. Jest to albo ból przedramienia, lewego prawego, kończyn dolnych o od kolan wzwyż. Ból promieniuje obecnie od zgiecia lokciowego aż do nadgarstka, nasila się przy napinianiu mięśni, ale jest jakby wewnątrz, mocniejszy dotyk go nie wywołuje. W przeciągu tygodnia ból się powtórzył 3 raz, jedna ręka, potem druga. Dotąd to lekcewazylam myśląc że to bóle na zmianę pogody... Ale ból jest bardzo uciążliwy, nie daje o sobie zapomnieć. Chciałabym prosić o jakieś sugestie, czy to możliwe że na zmianę pogody w tak młodym wieku z taką intensywnością boli... Czy Państwo sugerują coś innego?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Najważniejszy stan Pacjenta; dolegliwości, nastrój, sen...
Ważne objawy, wywiad; Trudno powiedzieć bez Pacjenta... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne; Ważna pełna ocena stanu zdrowia Pacjenta, ocena wyników badań ; inne schorzenia , tryb pracy i aktywność ... Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy