Bóle kości przy leczeniu schizofrenii Folafrenem

Od wielu lat choruję na shizofrenie Biorę 25 mg folafrenu I mam problemy ze spaniem i bolą mnie wszystkie kości jakie leki powinienem brać

Witam,
lek który Pan przyjmuje może powodować niepokój i stąd problemy ze snem, aczkolwiek z drugiej strony może też wywoływać senność w ciągu dnia.
Bóle kostne nie są typowe dla działania tego leku więc proponowałabym zróżnicować to z infekcją - wizyta u lek. rodzinnego byłaby wskazana.