Jak działa Ranofren?

Lekarz psychiatra przypisać mi Ranofren na sen on powoduje skutek uboczny senność, drżenie i syndrom nieznanych nóg i osłabienie. Czy jest lek psychotropowy na sen który nie powoduje senność? Ranofren biorę po to by móc spać, ale rano wstaje o 7 i powoduje senność czy jak siedzę na fotelu czy leżę senność noc śpię rano przysypiam czy to normalne

Witam
Na początku terapii efekty uboczne są bardziej uciążliwe, jednak z czasem mogą się ustabilizować. Jeśli efekty będą uciążliwe przez dłuższy czas, proszę porozmawiać z lekarzem celem zmiany leku psychotropowego na inny o słabym działaniu usypiającym bądź zmniejszenia dawki
Pozdrawiam