Czy można zmienić godzinę przyjmowania leku na nerwicę?

Moja Mama (76 lat) od 10 dni wieczorem przyjmuje 50 mg Pramulanu na nerwicę ( zapisane przez neurologa), ale od tego czasu ma poważne problemy ze snem. Zasypia szybko, ale budzi się po godzinie, dwóch i już nie może zasnąć. Czy może ten lek przenieść na rano? Z tym, że rano zażywa z kolei noliprel na obniżenie ciśnienia. Czy kumulacja tych leków nie zaszkodzi?
KOBIETA, 76 LAT 5 miesięcy temu

Zażywanie pramolanu na rano można rozważyć- jednak jest możliwość że z kolei wywoła senność w godzinach dopołudniowych. Pramolan zazwyczaj poprawia sen we wszystkich jego wymiarach- efekt nasilenia problemów ze snem nie jest typowy dla tego leku