Bóle kręgosłupa i niewielka skolioza

Witam, mam 26 lat i niewielką skoliozę. Około 3lata temu pojawiły się pierwsze dolegliwości bólowe, z roku na rok ból coraz to bardziej postępuje i jest silniejszy, boli dosłownie w każdym odcinku kręgosłupa nie pomijając lewego biodra, ból utrzymuje się już pół roku i nie potrafię już sobie dłużej z tym radzić...przy każdym ruchu słyszę jak mi strzela w stawach itp..Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Istotne jest badanie aby okreslić ból w różnych pozycjach ciała, a także namawiam do wykonania diagnostyki obrazowej: RTG i MRI. Proponuje udac się do lekarza po skierowanie na ww badania, następnie ortopeda, fizjoterapeuta i podjęcie konkretnych działań, aczkolwiek najpierw diagnoza.